sobota, 28 stycznia 2012

09 . Wyzwanie :)

Hej , jest sobota ja jeszcze kuruje się w domu ! Yhh , po prostu kipię szczęściem ! Ale plus jest taki że zaczynają mi się ferie. I tu jest właśnie problem ponieważ mam tyle planów że albo skończy się na tym że spełnię tylko 1/4 albo nie starczy mi czasu . Trudno , ferie to ferie chce leniuchować ale jednocześnie wykorzystać je na 100 % . Zazdroszczę moim rodzicom idą dzisiaj na zabawe karnawałową . Sama bym szczerze gdzieś chętnie poszła , wybawiła się i a później w spokoju odpocznę ze świadomością że mam 2 tyg wolnego .  A ja wczoraj stanęłam przed dużym zadaniem jakim jest gotowanie . Dla mnie to kompletna "czarna magia" .Gotowałam ... nawet nie wiem jak to się nazywa poprostu pokroiłam jabłko na plastry zamoczyłam w cieście i wyszło! Ale była przy tym masa roboty , a wcale nie wyszło dużo porcji . Ale wszyscy się najedli ponieważ było to pieczone na oleju i szybko zapychające ( nawet nie myślę o tych kaloriach ) . Ale gotowanie nie było aż tak tragiczne ( pomijając fakt że to był jeden z łatwiejszych przepisów) . Oj coś mi się wydaję że raczej kurą domową nie będę , zawsze to wiedziałam . Ja wole iśc na pizze później do parku lub coś w tym stylu niż dusić się w kuchni i zadawac sobie pytanie : Wyjdzie czy nie wyjdzie?  Oczywiście gdy dana potrawa nam wyjdzie jest ogromna satysfakcja . A wy ? Lubicie gotowac ? Może wolicie sprzątac ? :) Dodatkowo chciałam podziękowac za rekord ! 10 komentarzy pod ostatnią notką :) To miłe bardzo miłe i dziękuję ! Za 2 dni mija miesiąc bloga :) A dzisiaj mija rok ja Justin Bieber śledzi mnie na twitterze :D Oj pamiętam ten dzień jak dziś :) Pozdrawiam !XOXO

6 komentarzy:

 1. Udało ci się! Haha ;) A ja z gotowaniem szczęścia nie mam ,nie lubię i sprzątać też nie ,tyko u siebie w pokoju przy muzyce :) Jeju ,jak ci zazdroszczę ,Justin cię śledzi! Nawet fanką nie jesteś ,haha. Może też muszę przestać? Nie ,nigdy ! :) Gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gotowanie, dla mnie też czarna magia.
  Ale jajecznicę zrobić umiem. ^^ XDDD
  Justin Cie śledzi ? WOW, nieźle. :DD

  OdpowiedzUsuń
 3. Gotowanie same w sobie nie jest złe. A na dodatek można na nim dobrze zarobić! Sama lubię gotować, coś pichcić lecz są to dopiero początki.
  Dobrze wiesz jak Ci zazdroszczę, że Bieber ciebie follow. A mnie nie :(
  Miłych ferii :) Mi się kończą dziś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie gotowanie nie jest wyzwaniem, bo bardzo lubię to robić, a już najbardziej w towarzystwie przyjaciółki. Najczęstszym naszym celem są jednak wypieki. Gratuluję tego, że J Cię śledzi już tak długi czas. Pozdrawiam! (:

  OdpowiedzUsuń
 5. ja czasami lubię coś ugotować ;) mam później z tego satysfakcję że mi się udało i smakowało innym :) mi minie 2 lata -26 maja od tego jak JB mnie follow :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy