wtorek, 17 stycznia 2012

05.Love?

Hej hej . No więc siedzę sobie chora a niestety do pięknych ferii jeszcze 8 dni szkolnych . Podstawowo przetrwać ten tydzień , później już z górki .  Tak , mam obecnie wystawianie ocen moja średnia to ok . 4,3 . Nie jest źle na pewno mogło być gorzej ! Niestety mam dostateczny z ukochanej matmy i fizyki . Tylko jutro i po jutrze ostatnie poprawki i piątek ! Który będzie luźny możliwe nawet że bd . miała na 11 w piątek i tylko 3 godziny lekcji ;) Kto by tak nie chciał ? :] Oczywiście ja , jak to ja podzielę się z wami moimi przemyśleniami . Niestety jestem osobą która się przejmuje , tak zawsze byłam empatyczna . Ludzie są czasami bezlitośni . Ostatnio problemy moich bliskich , wręcz najbliższych mi osób , zastanowiły mnie na czym polega miłość ... .Dziwi mnie zachowanie niektórych osób. 2 kochające osoby powinny się wspierać ,  szanować . Nie tylko osoby w zwiazku , wydaje mi się że wszyscy powinnyśmy się wspierać i akceptowa swoje wady . A nie kiedy ludzie podchodzą do wszystkiego , z taką łatwością że aż się dziwię jak tak można ? Powinniśmy doceniac to co mamy , akceptowac siebie .Życie mamy jedno , a 2 razy nic się nie zdarza . Każdy z nas jest coś warty , nie można przerywać czegoś o co walczyło się bardzo długo grubą i długą kreską bo "coś" nie wyszło . Popełniamy błędy , kto tego nie robi ? Jesteśmy tylko ludźmi . Powinniśmy jednak pamiętać że innego gdy popełniamy ten sam błąd cały czas to nie to samo gdy popełnimy raz błąd który daje nam naukę na całe życie .  Obyśmy popełniali jak najmniej błędów :) A teraz małe info :
- Dziękuję za odwiedziny & komentarze . ♥
- Dziękuje za miłe słowa które dostaje (przeważnie na tt ) :)
- Mój e-mail (na prośbę kilku osób) : itsteenager@gmail.com
- Ze względu na wyświetlenia ( nawet w Brazylii ) co mnie bardzo dziwi ! Dodaje tłumacz'a :)
- Na tt śledzi mnie 1,435 osób ! Dziękuję  za to i za to że jesteście :) Najwięcej komentarzy było pod pierwszą notką - 4 kom . Dla mnie to dużo ! ♥
- Wasze blogi itd. postaram nadrobić się w Weekend , ale nie wiem czy będę w stanie ponieważ dzień babci itd . Ale napewno zrobię to w ferie :) ( Mówię tu szczególnie do Malinki itd . ponieważ mam zaległości )

Byle do piątku ! :) DAMY RADE ? :) CO U WAS ? :)

3 komentarze:

 1. czy w tym poście wspomniałaś o MNIE ? :D
  powiem Ci , że masz bardzo dobrą średnią jak na semestr xD ja zapewne będę mieć niższą xD
  mądrze piszesz. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak ,ta notka to wszystko prawda. Co ja gadam! W każdej twojej notce jest prawda. Piszesz to co myślisz ,i nie przejmujesz się niczym. To mi się podoba :). Lubię szczerych ludzi. Czasami są oni aż za szczerzy ,ale to dobrze ;). A średnią masz dobrą ,nie narzekaj! Ja będę miała jakoś 4,7 czy coś. Obliczyłabym sobie ,ale zapomniałam jak się to robi ,haha :D No i mówię ci - wytrzymasz te kilka dni do ferii. Ja już mam ,ale mi się szybciej skończą ,haha.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna notka, a średniej Ci zazdroszczę, haha :) zapraszam do mnie www.claudekdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy