czwartek, 26 stycznia 2012

08. Idole - tolerancja

Hej :) Jest 13 ja niedawno wstałam , a jestem cała w skowronkach ! Dzisiaj ok. 2 w nocy na twitterze follow'ała mnie Jasmine Villegas . Może ją znacie , może nie . Oczywiście nie każdy ją lubi , ale ja nie należę do takiej grupy osób . Lubie ją i cenie . Do moich idoli należą również One Direction , Rihanna , Beyonce . Justin Biebera cenie pod tym względem że zaczynał od niczego , a zaszedł tak wysoko .Czasami nie rozumiem,  wręcz nie cierpię naszej polskiej NIEtolerancji .  Przecież obrażanie naszych idolów , swoich nawzajem ... co to za satysfakcja ? Jeśli komuś obraza kogoś daje satysfakcje , uszczęśliwia tą osobę to jak dla mnie taka osoba powinna się po prostu leczyć .Przecież nie jest ważne kogo słuchamy , muzyka powinna nam dawać radość  , pocieszać nas w trudnych momentach ale i w tych dobrych . Ja uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi puszczac starsze piosenki i po prostu przywoływać wspomnienia . Więc po co kogoś obrażać , przez to jakiej muzyki dana osoba słucha? Oczywiście muzyka dużo nam mówi ale nie zawsze w 100% . Wręcz przeciwnie czasami nawet byśmy nie pomyśleli kogo słucha dana osoba . Z własnego doświadczenia - moja koleżanka słucha muzyki klasycznej , skrzypiec itd .. . Oczywiście może wydawac się śmieszne bo mało w 21 w. i to w wieku 15 lat słucha takiej muzyki . Ale jeśli ona to lubi , to uszczęśliwia jej ucho to czemu nie ? Napewno nie lubicie gdy ktoś obraża waszą gwiazde , idola , a robiąc to sami stajecie się Hatersami .
Więc Pamiętajcie Peace&Love i git ;)

10 komentarzy:

 1. Dokładnie.. Też nie rozumiem dlaczego ludzie nie tolerują gustów muzycznych innych osób. Przecież każdy ma prawo do swojego zdania, wyborów.. Niestety świat, światem dziwnym. Gratuluję, że V Cię follnęła. (: Fajne to zdjęcie 1D. (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasmine V . Cię zaczęła śledzić ? Szczęściara. :)
  Masz rację, ja np nie przepadam z Bieberem, i go nie obrażam. Każdy ma prawo słuchać to co lubi i co sprawia mu przyjemność. :)
  Świetna notka. :D Czekam na nn. :]

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham tą notkę. W niej sama prawda. Ja jestem Belieber ,a to co myślisz o Justinie ,to super. Bardzo fajnie ,że jesteś taka ,że go szanujesz. :) Szczęściara! On cię folluje i Jasmine. Ja też chce!

  OdpowiedzUsuń
 4. w 100% się z Tobą zgadzam ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. też uwielbiam słuchać ze znajomymi starych piosenek i przywoływać wspomnienia z nimi związane. pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zbyt wielu idoli nie mam. Ja i moi przyjaciele słuchamy różnej muzyki, ale mimo to się dogadujemy. Bo nie przeszkadza nam to, że ktoś ma na swojej mp3 inne piosenki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz rację, każdy ma swój gust i słucha tego co go kręci, ale oczywiście najlepiej byłoby się podporządkować do innych i słuchać tego czego oni, ale to przecież bez sensu.. zresztą o gustach się nie rozmawia :D

  OdpowiedzUsuń
 8. zgadzam się z tobą.
  również nie lubię jak ktoś obraża innych idolów ..

  OdpowiedzUsuń
 9. świetny blog! :)

  www.wildzejni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. świetny blog! dodaje do obserwowanych i liczę na to samo .

  z notką zgadzam się w 100% ; ))

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy