piątek, 30 grudnia 2011

O1. It's me

Witam :) Jest 30-12-11 przed ostatni dzień 2011 roku . Mam nadzieje że kolejny rok będzie o wiele lepszy . Oczywiście obecny ma również plusy , ale niestety minusy przeważają . Nawet na sam koniec roku robią się kłopoty związane z sylwestrem . Dzisiaj byłam w kinie za Przed Świtem , ten film był niesamowity ! :) Może coś o mnie ? 
Więc jestem Paulina , zapewne nie wiele wam to mówi jedni lubią to imię , drudzy nie a ja ? Ja po prostu uważam że nie pasuje do mnie . Mam kilka przyjaciółek takich prawdziwych , dobre oceny , rodziców ... Z którymi niestety mam średnie kontakty , uważają mnie za buntowniczkę co mnie zastanawia ponieważ rzadko chodzę na wagary , mam dobre oceny , staram sie nie pyskować , nie palić , nie pic .  CO do mojego nagłówka to lubie go ukazuje NAS . Ludzi którzy na co dzień zakładają maski udają kogoś kim nie są , niestety nie zawsze pamiętają by te maski zdając . Ja właśnie taka nie jestem , przynajmniej staram się taka nie być , i mam nadzieje że ten blog mi w tym pomoże. Szczerze ?  Na jeden sposób jestem buntowniczką , dążę do celu , i wyrażam swoje opinie czego sie nie boję , więc może to nie poda się rodzicom ? Nie wiem , ale nie zamierzam się zmieniać . Chcę być sobą , lubie filmy , kino , muzykę - to ostatnie szczególnie . To jest mój świat coś czego chyba właśnie rodzice nie rozumieją ale co zrobię ? Never give up ! Więc jestem zwykłą dziewczyną , może nie zwykłą ... nie taką samą jak inni , ale tak naprawdę każdy jest inny . Każdy jest wyjątkowy na swój sposób . Więc mam +1000 kompleksów masę problemów i szalone na jakiś sposób życie :)

4 komentarze:

 1. świetnie to opisałaś. :)
  obserwuję i pozdrawiam ! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie. będę częściej wpadać. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej jak ty ciekawie piszesz. A czyżby ten opis ,że każdy nosi maskę i udaje kogoś innego ,to miało coś wspólnego z naszą siostrą? -.- A blog twój cudowny! Pieszesz cudownie! <3 Happy New Year! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Przed Świtem jest niesamowite.! :) x " Każdy jest wyjątkowy na swój sposób. " Całkowicie się z tym zgadzam. Każdy z nas jest inny i to dzięki temu nasz świat nie jest taki nudny :)
  Świetnie piszesz ;) Będę zaglądać częściej.. Szczęśliwego Nowego Roku.! :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy